SON DAKİKA

ANLIK GUNDEM

2 yaşındaki bebeğe cinsel istismar

2 yaşındaki bebeğe cinsel istismar
Bu haber 10 Eylül 2022 - 19:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Beylikdüzü’nde 2 katlı apartmanın üst katından düşerek hayatını kaybettiği söylenen 2 yaşındaki bebeğin hastanede düzenlenen ilk raporunda istismar belirtileri bulunduğu öne sürülmüştü. Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada cinsel istismar şüphesi ve iddiaları da dahil olmak üzere kesin ölüm sebebinin tespit edilmesi için Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsi işlemlerinin devam ettiği bildirildi.

Beylikdüzü Devlet Hasadetsi’ne, 6 Eylül’de ‘Balkondan düştü’ denilerek getirilen 2 yaşındaki bebek, hayatını kaybetti. Bebeğin bedeninde türel istismar bilgilerina rastlanmasından ötürü cenaze otopsiye gliderildi. Ailenin kuşkuli davranışları ise sosyal medyada büyük reaksiyon topladı.

İDDİALAR ARAŞTIRILIYOR

Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı doğrulusunda oluşturulan bildirimde bebeğin ölümü ardından hemen harekete geçilerek aynı gün tahkîkat başlatıldığı kaydedildi.

Açıklamada “6 Eylül günü yüksek bir yerden düşme neticesi Beylikdüzü Devlet Hasadetsi’ne getirilen ve oluşturulan tıbbi araya girmekye karşın vefat eden iki yaşındaki bebek ile alakalı Başsavcılığımızca hemen aynı gün tahkîkat başlatılmıştır. Bu kapsamda çocuğun ailesi, akrabaları ve komşuları ile hadiyi gören kişiler, ilaveten ilk tıbbi araya girmekyi yapan sıhhat ekibinin beyan ve ifadeleri alınmıştır. Çocuğun yaşadığı mevzutta vaka yeri araştırma ekiplerince ayrıntılı araştırma ve kanıt teşhisleri yapılmıştır. Ölen çocuğun Beylikdüzü Devlet Hasadetsi’nde Nöbetçi Savcılığımızca adli tabip nezaretinde adli ve ölü muayene prosedürü yapılmış, türel istismar kuşkusi ve iddiaları da dahil olmak amacıyla net ölüm nedenini teşhis edilerek ayrıntılı otopsi raporu tanzim edilmesi amacıyla cenazesi İstanbul Adli Tıp Kurumuna sevk edilmiştir. Adli Tıp Kurumu’ndaki araştırma ve raporlama prosedürü devam ediyordir. Soruşturma ile alakalı Sulh Ceza Hakimliği’nden saklılık ve kısıtlama kararı alınmış olup, Soruşturma; ufak çocuğun ölümüne dair bütün iddia ve kuşkuler, her tarafı ile hassaslıkle araştırılmak amacıyla saklı olarak sürdürülmektedir” ifadeleri kullanıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
mujeres que se vienen cuando hacen el amorfucked in front of everyonecelebrity wardrobe malfunction uncensored