SON DAKİKA

ANLIK GUNDEM

Kan Donduran Cinayette Suç Aleti Balta Aranıyor

Kan Donduran Cinayette Suç Aleti Balta Aranıyor
Bu haber 07 Eylül 2022 - 18:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Zonguldak’ta başı bedeninden ayrılmış durumda tespit edilen Mustafa Keleş’in (70) cinayet kuşkulisi olarak gözaltına alınan kardeşi İbrahim Keleş, adliyeye sevk edildi. Jandarma ise cinayet aleti baltayı bulmak amacıyla çalışmasını sürdürüyor.

 

 

Çaycuma ilçesi Dursunlar köyünde geride bıraktığımız sene 21 Kasım’da, emekli maden işçisi Mustafa Keleş’in ormanda başsız cesedi bulundu. Keleş’in baltayla kesilen başı ise 1 gün sonra ormanda bulundu. Cinayet ile alakalı yürütülen tahkîkat kapsamında jandarma, birtakım kuşkuluların ve yakınlarının parmak izleriyle DNA misallerini alarak adli tıp kurumuna gönderildi. Derinleştirilen escort istanbul tahkîkatda mayıs ayında adliyeye çıkarılan İbrahim Keleş ile 11 şahıs serbest bırakıldı. Dosyaya eklenen yeni kanıtlar ışığında İbrahim Keleş önceki gün yine gözaltına alındı. Jandarma ekipleri ormanlık alanda cinayette sarfedilen baltayı yeraltı termal ve manyetik görüntüleme aygıtı ile aradı. Çalışmalar sonuçsuz kalınca Keleş için ek gözaltı zamanı verildi.

Jandarma ekipleri sabah saatlerinden itibaren hem Dursunlar köyü kırsalında hatta Keleş’in evinin foseptik çukurunda cinayet aleti baltayı aradı fakat netice alınamadı. Jandarmada susma hakkını kullandığı öğrenilen İbrahim Keleş, daha önceki ifadelerindeki çelişkileri ve soruşturmada ulaşılan yeni kanıtlara istinaden tutuklanma isteğiyle adliyeye sevk edildi.

 

TUTUKLANDI

Zonguldak’ın Çaycuma semtinde Mustafa Keleş’in öldürülmesiy ile alakalı yeni bilgi ve kanıtlar ışığında yine gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen İbrahim Keleş, çıkarıldığı mahkemece, adli denetim önlemlerinin yetersiz kalacağı gerekçesiyle tutuklandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
mujeres que se vienen cuando hacen el amorfucked in front of everyonecelebrity wardrobe malfunction uncensored