SON DAKİKA

ANLIK GUNDEM

VDS

VDS
Bu haber 26 Eylül 2022 - 14:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

VDS

Bazı internet kullanıcılarının VDS gereksinimi bulunabilir. Bu gereksinimin karşılanması adına sizlere bu hizmetimizden söz etmek istiyoruz.
Günümüzde sık sık tercih edilen hizmetler arasında sanal makineler yer alıyor. Sanal makineler, insanların makine kurup bu makine üstünde istediği işlemleri yapmasını sağlıyor.

Örneğin bir kullanıcı, sanal makine aldıktan sonra Windows işletim sistemi kurup SSD sayesinde bu sistemde bir sunucu kurduğunda süratli bir şekilde faydalanabiliyor olacak. Bu gibi pek çok avantaja sahip olan sanal makineler bundan sonra çok mühim sistemler durumuna geldi. Facebook, Google ve Twitter gibi platformlar dahi sanal makinelerden faydalanarak insanlara hizmet sunuyor.

Eğer sunucu tabanlı bir proje geliştirme planınız var ise sanal makineler sizin dostunuz olacak.
Kullanıcılara yayılan VDS hizmeti ile ilgili birtakım özelliklerden konuşmak gerekiyor. Bu makineler tamamiyle SSD disklerden faydalanıyor.

Bu sayede depolama biriminin süratli çalışması sebebiyle uygulamalar kısa sürede yükleniyor. Bir başka özellik işletim sistemi seçme olanağı bulunması. Kullanıcılar ister Windows ister Linux işletim sistemi kullanabilir. Bu hizmetin tanıttığı bir başka özellik ilerlemiş denetim paneline sahip olması

. Bu sayede makineyi yönetmek basit bir duruma bürünecek. Bunun yanı sıra şu özellikleri de sıralamak gerekiyor:

● Ücretsiz kurulum olanağı
● Farklı bir barındırma sunucusundan bu sunucuya bedava taşıma
● %99 oranında problemsiz ve aktif hizmet
● Üstün performans
● 7/24 teknik destek
● Kurumsal donanımlar

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
mujeres que se vienen cuando hacen el amorfucked in front of everyonecelebrity wardrobe malfunction uncensored